31 Mart 2016

Adrasan Çınaraltı Pansiyon Fiyatları

Adrasan Çınaraltı Pansiyon
Adrasan Çınaraltı Pansiyon
Sakin, huzurlu güzel bir tatil beldesinde tatil yapmak ister misiniz. Şehir gürültüsünden, trafiğinden ve stresinden uzak bir yer mi arıyorsunuz. Cıvıl cıvıl kuş sesleri duymayalı, gökyüzünde binlerce ışıl ışıl yıldız görmeyeli çok zaman mı oldu. Bozulmamış doğal güzellikleri, denizi, ağaçları, kuşları, yıldızları ve deresi ile Adrasan sizi bekliyor.

Adrasan Antalya'ya 95 km mesafede Kemer'i geçince sahilde yer alan Olympos ile komşu koylarda yer alan doğası betonlaşmamış huzur dolu bir tatil beldesidir.
adrasan koyu

Adrasan'da dere kenarında küçücük bir evinizin olmasını, birkaç adımda sahile inmeyi, denizin sahilin tadını çıkarmayı, dere kenarında çardağa oturup ördekleri balıkları seyretmeyi, akşamları yıldızların altında masanızı kurup etinizi balığınızı pişirmeyi içkinizi yudumlamayı ve dost sohbetlerine katılmayı ister misiniz? Çınaraltı pansiyonda bunları bir aile ortamında yaşayacaksınız.Haydi ailenizi arkadaşlarınızı da alın gelin. Size gerçekten dinlenebileceğiniz, gürültüden stresten uzak ekonomik fiyatlarla cebinizi yakmayacak bir tatil öneriyoruz.

Adrasan Çınaraltı Pansiyon Fiyatları emsallerine göre makul olmakla birlikte,sezon içerisinde değişiklik gösterdiğinden lütfen telefon ile iletişim kurunuz.


İletişim Çınaraltı Pansiyon Sarıkavak Cd. Deniz mah. No:140 Adrasan KUMLUCA ANTALYA 
07350 TÜRKİYE +90 (242) 883 12 92 +90 (242) 883 12 92 +90 (532) 767 87 18 
http://www.cinaraltipansiyon.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder