3 Nisan 2016

Ekincik Pansiyon Fiyatları

Ekincik pansiyon

Ekincik Pansiyon
Eğer tatil kelimesini rahat, huzurlu ve doğayla iç içe refah içinde birkaç hafta geçirmek olarak düşünenlerden iseniz; doğru iz üzerindesiniz. Pansiyonumuz rahat klimalı veya klimasız oda seçenekleri ağaçlar altında doğal köy yumurtası, köy tereyağı, çeşitli zeytinler, köy balı ve tabii doğal yiyeceklerden oluşan doğal kahvaltı sofrasıyla, akşamları kendi ürünümüz olan zeytinyağlı ev yemekleriyle gün aşırı Dalyan'a ve çevre koylara yapılan tekne turlarıyla Ekincik tatil anlayışınızın, rahatlık ve refahla kesişme noktasını oluşturuyor. EKİNCİK PANSİYON sahibi ve işletmesini üstlenen Tahir DURAN insancıl sıcaklığı ile sizi karşılayacak ve Ekincik'teki eviniz haline gelecektir.Doğanın dengesi bozulmamış narin ve az bulunan bir bölge olan Ekincik bir kere geldiğinizde bir daha bırakamayacağınız bir cennet güzelliğindedir. Tüm odalarda 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

 Ege'nin en güzel koylarından biri olan Ekincik; ince kumu ve tertemiz kumsalıyla deniz ve kumun tadına varacağınız, güzel yurdumuzun cennet köşelerinden bir yerdir. Huzur ve refah içinde tatil geçirmek bu güzelliğimizin nimetlerinden yararlanmak ve EKİNCİK PANSİYON'da misafir olarak ağırlanmak için iletişim bölümünden veya e-mail yoluyla (info@ekincikpansiyon.com ) irtibata geçebilirsiniz.ekincik pansiyon, köyceğiz pansiyonları, muğla pansiyonları, ucuz motel pansiyon

Ekincik pansiyon Fiyatları;Sezon içerisinde değişiklik gösterdiğinden dolayı,fiyatlarımızı öğrenmek ve rezervasyon için lütfen iletişim kurunuz.
İLETİŞİM
Telefon: 0 252 266 01 79
Fax: 0 252 266 00 03
Gsm: 0 536 959 46 90 0 535 280 64 56
Adres: Ekincik Köyü Köyceğiz / MUĞLA

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder