9 Nisan 2016

Kaş Lale pansiyon

Kaş Lale pansiyon
Kaş Lale pansiyon da,Deniz, güneş, doğa ve tarih içinde bir tatile ne dersiniz? Kaş'ın merkezinde bulunan Lale Pansiyon size beklediğiniz tatili sunuyor. Küçük ama bir o kadar da sempatik, temiz ve rahatlığınız için her şeyin düşünüldüğü bir mekân. Lale Pansiyon'da tatilin keyfini çıkartırken, sahibesi Saniye Benlioğlu ve ailesinin yanında kendinizi çok samimi ve dost bir atmosferde, evinizde gibi hissedeceksiniz.Yerli ve yabancı konukların büyük çoğunluğu daha önceden konaklayıp, memnun kalan misafirlerden oluşuyor. Çünkü Lale Pansiyon'a bir kez gelen bir daha vazgeçemiyor.

Yem yeşil, emvayi çeşit çiçeklerin süslediği bahçe içinde konumlandırılmış Pansiyon, aynı zamanda denize sıfır mesafededir. Dinlenmeniz ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için her şey düşünülmüş. Pırıl pırıl, mis kokulu çarşaflarıyla 16 odanın tamamında, duş ve tuvalet (24 saat sıcak su), telefon, müzik sistemi, air condition ve balkon bulunuyor. Wireless Internet ücretsiz bağlanabilirsiniz.Bu balkonlarda gündüzün de gecenin de keyfi bir başka oluyor. Hele gün batımını izlemek… Ancak yaşadığınızda bunun anlamını kavrayabilirsiniz. Lale Pansiyon'un alternatif mekanların dan birisi de terası.
Özellikle geceleri, gökyüzünü ve yıldızları seyretmeniz için mükemmel bir mekan. Hele deniz manzarası ve bitki kokularıyla uyanmak istiyorsanız…


İLETİŞİM
Kücük Cakil Mahallesi No: 19 Kas / Antalya
Türkei Telephon: +90 242 836 10 74
Tel / Fax: +90 242 836 15 75

1 yorum: